top of page

ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ


Шановні українці!

Від щирого серця вітаємо всіх вірян, які сьогодні відзначають світле Христове Воскресіння! В цей день ми святкуємо перемогу життя над смертю, світла над темрявою, любові над ненавистю.

Наша Батьківщина зазнала великих страждань та випробувань - на нашу землю прийшла кривава повномасштабна війна. Сьогодні українці відзначають Великдень не лише на фронті, на передовій, але й під обстрілами в своїх оселях і в бомбосховищах, укриттях, на чужині, далеко від рідного дому та своїх близьких. І в ці скрутні часи українці знов демонструють свою людяність, щирість та здатність гуртуватись задля допомоги тим, хто потерпає більше. До нашого Фонду щоденно поступають звернення з-за кордону та різних куточків України щодо надання допомоги мешканцям регіонів, де ведуться бойові дії. Ми незламний народ, який відстоює свою землю, і ми неодмінно переможемо! А допоки не встановиться міцний мир, наш Фонд буде робити все можливе для допомоги мешканцям Харкова та області.

В час, коли ворог нищить нашу країну, все те, що ми любимо та цінуємо, ми з особливим натхненням молимося за мир Україні. Нехай Великоднє свято наповнить ваші серця любов’ю, добром та силою! Бережіть себе і своїх близьких.

Віримо в перемогу правди і добра! Віримо в перемогу України!

Христос Воскрес!bottom of page